Tim sa Arhitektonskog fakulteta na prekograničnom sastanku stejkholdera u Novoj Moldavi u Rumuniji, 30-31.03.2022.

01

Učesnici prekograničnog sastanka stejkholdera u Novoj Moldavi u Rumuniji

Tim sa Arhitektonskog fakulteta u Beogradu sa stejkholderima iz Srbije (Sombor, Smederevo, Golubac i Donji Milanovac) učestovao je na prekograničnom sastanku stejkholdera iz Rumunije i Srbije u Novoj Moldavi u zapadnoj Rumuniji, 30-31. marta 2022. godine. Prvi dan sastanka obuhvatio je predstavljanje svih stejkholdera kroz objašnjenje njihove delatnosti, ciljeva za budućnosti i njihovo viđenje moguće saradnje u prekograničnim projektima, kao i propratna predavanja glavnih partnera o tekućim aktivnostima i mogućnostima uključenja stejkholdera u date aktivnosti. Cilj je bilo umrežavanje i osnaživanje malih stejkholdera za prekograničnu saradnju. Drugi dan je obuhvatio obilazak lokalnih stejkholdera, uključujući i srpsku spomen-sobu u srpskom selu Radimna, gde su učesnici iz Srbije dočekani od strane dece iz kulturno-umetničkog društva mesnih Srba.

Učesnici sa Arhitektonskog fakulteta: Doc. Danijela Milovanović Rodić, as. Jelena Marić, as. Aleksandar Grujičić i as. Branislav Antonić.

02

As. Branislav Antonić daje uvodnu reč u ime učesnika iz Srbije

03

Predavanje as. Jelene Marić o oznaci kvaliteta kao projektnoj aktivnosti za stejkholdere