dispositions

Позивамо вас на учешће на конференцији CA²RE: ДИСПОЗИЦИЈЕ (DISPOSITIONS) која ће се одржати на Архитектонском факултету у Београду од 7. до 9. новембра 2024. године. Скуп припада пројекту CA²RE (Community for Artistic and Architectural Research) и биануалном континуитету догађаја организованих у различитим референтним европским школама, а подржан је од стране три утицајне европске организације из области архитектонског и уметничког истраживања и образовања – ARENA (Architectural Research Network), EAAE (European Association for Architectural Education) и ELIA (European League of Institutes of the Arts). Тема конференције је означена каоДИСПОЗИЦИЈЕ (DISPOSITIONS) и надовезује се на тематски низ претходнихCA²RE иницијатива.

Званични језик конференције је Енглески. Рок за подношење апстраката је 31. мај.

Све неопходне и додатне информације доступне су на званичном сајту конференције: https://ca2re.eu/events/beograd-2024/