dispositions

Pozivamo vas na učešće na konferenciji CA²RE: DISPOZICIJE (DISPOSITIONS) koja će se održati na Arhitektonskom fakultetu u Beogradu od 7. do 9. novembra 2024. godine. Skup pripada projektu CA²RE (Community for Artistic and Architectural Research) i bianualnom kontinuitetu događaja organizovanih u različitim referentnim evropskim školama, a podržan je od strane tri uticajne evropske organizacije iz oblasti arhitektonskog i umetničkog istraživanja i obrazovanja – ARENA (Architectural Research Network), EAAE (European Association for Architectural Education) i ELIA (European League of Institutes of the Arts). Tema konferencije je označena kaoDISPOZICIJE (DISPOSITIONS) i nadovezuje se na tematski niz prethodnihCA²RE inicijativa.

Zvanični jezik konferencije je Engleski. Rok za podnošenje apstrakata je 31. maj.

Sve neophodne i dodatne informacije dostupne su na zvaničnom sajtu konferencije: https://ca2re.eu/events/beograd-2024/