Studentski konkurs: Nagrade Evropske asocijacije organizacija grejanja, hlađenja i klimatizacije REHVA za 2017.

2017_REHVA-Meeting

Pozivamo institucije, nastavnike, mentore i studente da prijave svoje radove na takmičenje studentskih radova u okviru REHVA-inog godišnjeg kongresa. Takmičenje se održava u utorak, 04. aprila 2017. u Londonu, u Velikoj Britaniji.

Evropska asocijacija organizacija grejanja, hlađenja i klimatizacije REHVA je mreža od preko 100 000 inženjera iz 26 zemalja Evrope. Ova asocijacija, osnovana 1963. godine, je posvećena unapređenju zdravlja, komfora i energetske efikasnosti svih zgrada i zajednica.

Predmet rada svakog studenta koji učestvuje na konkursu je potpuno otvoren, ali bi trebalo da bude u ili povezan sa oblastima aktivnosti REHVA organizacije, kao što su: kvalitet životne sredine u unutrašnjim prostorima, energetski bilans, sistemi za grejanje / hlađenje / ventilaciju, građevinske usluge, itd. Metode koje se koriste u radu mogu biti eksperimentalne, analitičke, numeričke, dizajn, itd.