Izložba i diskusija o konkursnim radovima za Gradsku galeriju na Kosančićevom vencu u Beogradu

BG-osnovnigrb

Grad Beograd, Gradska uprava grada Beograda i Sekretarijat za investicije u saradnji sa Sekretarijatom za kulturu, Zavodom za zaštitu spomenika kulture grada Beograda i sprovodiocem konkursa Društvom arhitekata Beograda Vas obaveštavaju da će: Izložba konkursnih radova za izradu idejnog rešenja na urbanističko-arhitektonskom konkursu za izgradnju objekta gradske galerije na Kosančićevom vencu biti otvorena u holu Skupštine grada Beograda na Trgu Nikole Pašića 6, Beograd, od 06. marta do 10. marta 2017. godine radnim danima od 7:30 do 15:30 časova.

Diskusija o konkursnim radovima će se održati u maloj sali (sala 9), u prizemlju Skupštine grada Beograda na Trgu Nikole Pašića 6, Beograd, 10. marta 2017. sa početkom u 14:00 časova do 15:30 časova.

2016_Gradska-galerija_I-nagrada_01

I nagrada na konkursu – Autorski tim ARCVS