Студентски конкурс: Награде Европске асоцијације организација грејања, хлађења и климатизације REHVA за 2017.

2017_REHVA-Meeting

Позивамо институције, наставнике, менторе и студенте да пријаве своје радове на такмичење студентских радова у оквиру REHVA-иног годишњег конгреса. Такмичење се одржава у уторак, 04. априла 2017. у Лондону, у Великој Британији.

Европска асоцијација организација грејања, хлађења и климатизације REHVA је мрежа од преко 100 000 инжењера из 26 земаља Европе. Ова асоцијација, основана 1963. године, је посвећена унапређењу здравља, комфора и енергетске ефикасности свих зграда и заједница.

Предмет рада сваког студента који учествује на конкурсу је потпуно отворен, али би требало да буде у или повезан са областима активности REHVA организације, као што су: квалитет животне средине у унутрашњим просторима, енергетски биланс, системи за грејање / хлађење / вентилацију, грађевинске услуге, итд. Методе које се користе у раду могу бити експерименталне, аналитичке, нумеричке, дизајн, итд.

Повезани текстови:
Конкурс: Ревитализација и енергетска санација објекта одмаралишта „Дунав“ на Златибору
Конкурс: идејно решење за Saint Gobain стаклени павиљон
Студенти Архитектонског факултета у финалу такмичења Solar Decathlon Middle East 2018

Право учешћа имају дипломски или мастер радови или радови одговарајућег нивоа тимова од највише два студента.

• Правила Студентског такмичења можете преузети овде.
• Образац за припрему студентског рада можете преузети овде.

Припремљене радове треба доставити најкасније до 12. марта 2017. године на следеће адресе истовремено:
Друштво за КГХ, при СМЕИТС-у
Проф. др Марији С. Тодоровић, члану REHVA-иног Комитета за образовање.

Учесници конкурса ће представити своје радове на годишњем скупу организације који ће се одржати у Лондону од 02. до 04 априла 2017. године, а последњег дана скупа биће проглашени победници конкурса и добитници награда.