2017_Najbolja-StartUp-ideja

Pozivamo Vas da učestvujete na takmičenju “Najbolja StartUp ideja” za studente i srednjoškolce, u organizaciji Grada Beograda i Naučno tehnološkog parka – Beograd. Prijave se vrše putem Beokom servisa, dovoljno je da u ovom trenutku pošaljete svoje podatke i da već formirate tim.

Tokom marta učesnici na takmičenju će u svojim timovima razmišljati o ideji sa kojom bi se predstavili, a nakon 20. marta 2017. godine, odnosno registracije timova, Skupština grada Beograda organizuje obuke za timove u Naučno tehnološkom parku – Beograd. Tokom obuka će se održati i sajam praksi i upoznati rad kompanija koje se nalaze u Naučno tehnološkom parku. Nakon pomenutih obuka timovi će u određenom roku dostaviti svoje ideje, a najbolji, prema odluci Komisije, će imati priliku da se predstave na finalu takmičenja koje će se održati krajem aprila 2017. godine u Starom dvoru u Beogradu.

Rok za prijavu učešća je 20. mart 2017. godine. Prijave su potpune besplatne, a finaliste čekaju vredne nagrade.