2017_Najbolja-StartUp-ideja

Позивамо Вас да учествујете на такмичењу “Најбоља StartUp идеја” за студенте и средњошколце, у организацији Града Београда и Научно технолошког парка – Београд. Пријаве се врше путем Беоком сервиса, довољно је да у овом тренутку пошаљете своје податке и да већ формирате тим.

Током марта учесници на такмичењу ће у својим тимовима размишљати о идеји са којом би се представили, а након 20. марта 2017. године, односно регистрације тимова, Скупштина града Београда организује обуке за тимове у Научно технолошком парку – Београд. Током обука ће се одржати и сајам пракси и упознати рад компанија које се налазе у Научно технолошком парку. Након поменутих обука тимови ће у одређеном року доставити своје идеје, а најбољи, према одлуци Комисије, ће имати прилику да се представе на финалу такмичења које ће се одржати крајем априла 2017. године у Старом двору у Београду.

Рок за пријаву учешћа је 20. март 2017. године. Пријаве су потпуне бесплатне, а финалисте чекају вредне награде.

Повезани текстови:
Студентска трибина “Предузетник почетник” у оквиру Француске недеље 2016. у Београду
Конференција: Belgrade Startup Weekend 2014