Izbor nastavnika i saradnika

06/10/2016

Univerzitet u Beogradu – Arhitektonski fakultet,
ul. Bulevar kralja Aleksandra 73/II,

obaveštava sve zainteresovane da se Referat Komisije za izbor nastavnika za užu naučnu, odnosno umetničku oblast: Vizuelne komunikacije i arhitektonska grafika, stavlja na uvid javnosti.

Komisija predlaže da se mr Dušan Stanisavljević, dipl.inž.arh, izabere u zvanje vanrednog profesora, na Departmanu za arhitekturu, za navedenu oblast. Referat Komisije se nalazi u prostorijama biblioteke Fakulteta (II sprat, soba 210) i dostupan je javnosti petnaest dana od dana objavljivanja ovog oglasa.

Izložba stručno-umetničkih ostvarenja kandidata mr Dušana Stanisavljevića, dipl.inž.arh, biće otvorena u ponedeljak, 10. oktobra 2016. godine, u 19.00 časova, u prostorijama Arhitektonskog fakulteta, Galerija GrAF (III sprat) i trajaće do 16. oktobra 2016. godine.