BINA-X_konferencija_o

GRAĐANI I GRAĐENJE GRADA / CITIZENS AND CITY MAKING
Međunarodna konferencija
22-23. maj 2015.

U okviru jubilarne desete Beogradske internacionalne nedelje arhitekture biće održana međunarodna konferencija Građani i građenje grada.

Konferencija Građani i građenje grada predstavlja rezime desetogodišnjih nastojanja Beogradske internacionalne nedelje arhitekture (BINA) da podstakne saradnju urbanih planera, arhitekata, građana i gradske uprave u projektima za poboljšanje zajedničkog urbanog okruženja. Imajući u vidu aktuelnu praksu, ova konferencija će biti više od akademske debate o različitim metodama participacije građana i vidovima saradnje u građenju grada: nastojaće da objasni ulogu stručnjaka i građana u borbi za ostvarivanje uslova za pravedni i održivi urbani razvoj.

Ulaz na Konferenciju je besplatan!
Predavanja se održavaju na engleskom jeziku, bez prevoda.

Posetioci mogu da se prijave na adresu conference@bina.rs kako bi dobili sertifikat o prisustvu na konferenciji.

Molimo Vas da u prijavi navedete ime i prezime, godine starosti, zanimanje i naziv poslodavca.

Za učesnike konferencije koji žele da dobiju bodove za permanentno usavršavanje koje izdaje Inženjerska komora Srbije, potrebno je odgovoriti na evaluacioni listić sa postavljenim pitanjima.

Celokupan program konferencije možete pogledati ovde:
Građani i građenje grada – Program konferencije

2015_BINA_01_o