Ženska odbojkaška ekipa Univerziteta u Beogradu – Arhitektonskog fakulteta osvojila je zlatnu medalju na turniru EuroBelgrade koji je održan na Novim DIF-u na Košutnjaku od 10. do 14. oktobra 2013. godine.
Odlučujuća utakmica odigrana je u nedelju, 13. oktobra, protiv ekipe Fakulteta sporta i fizičkog vaspitanja i završena je rezultatom 2:1 u korist ekpe našeg fakulteta. U konačnom plasmanu odbojkašice Arhitektonskog fakulteta zauzele su prvo mesto, Fakultet sporta i fizičkog vaspitanja je bio drugi, a Fakultet organizacionih nauka treći.

EuroBelgrade je internacionalni sportski studentski turnir, koji već treću godinu za redom organizuje Fakultet organizacionih nauka, u saradnji sa Fakultetom sporta i fizičkog vaspitanja. To je jedan od najvećih turnira u Srbiji koji okuplja studente iz cele Evrope.