Женска одбојкашка екипа АФ освојила златну медаљу на турниру EuroBelgrade

Женска одбојкашка екипа Универзитета у Београду – Архитектонског факултета освојила је златну медаљу на турниру EuroBelgrade који је одржан на Новим ДИФ-у на Кошутњаку од 10. до 14. октобра 2013. године.
Одлучујућа утакмица одиграна је у недељу, 13. октобра, против екипе Факултета спорта и физичког васпитања и завршена је резултатом 2:1 у корист екпе нашег факултета. У коначном пласману одбојкашице Архитектонског факултета заузеле су прво место, Факултет спорта и физичког васпитања је био други, а Факултет организационих наука трећи.

EuroBelgrade је интернационални спортски студентски турнир, који већ трећу годину за редом организује Факултет организационих наука, у сарадњи са Факултетом спорта и физичког васпитања. То је један од највећих турнира у Србији који окупља студенте из целе Европе.