123

Evropska asocijacija za rušenje (EDA) organizuje dodelu nagrada na sledećoj Godišnjoj konferenciji.

Kandidati moraju biti upisani studenti: Osnovnih, Master ili doktorskih studija. (Takođe ostalih kurseva ili obrazovnih institucija).
Ciljevi su vidljivost projekata koje su radili studenti koji se odnose na rušenje, dekontaminaciju i/ili aktivnosti reciklaže (DDR).

Može biti podnet bilo koji projekat pripremljen za diplomski/master rad, završni projekat kursa ili slični radovi.

Kriterijumi i uslovi takmičenja:

SDA će izabrati 3 najbolja projekta (1 pobednika i 2 za uži izbor).
SDA će izabrati radove sa partnerom – Akademijom inženjerskih nauka Srbije (AINS).
3 projekta će proći na evropski nivo.
Pobednik će dobiti besplatnu ulaznicu za Godišnju konferenciju EDA (profesionalni program).
Pobedničke projekte iz svake zemlje ocenjivaće međunarodni žiri.
Odluka žirija biće doneta do kraja maja.

Pobednik EDA nagrade za cirkularnu ekonomiju u građevinarstvu biće proglašen na godišnjoj konferenciji.

Podnošenje prijava: od 1. januara do 30. marta 2023. godine

Za više informacija i prijave javite se na mejl secretariat@serbiandemolition.rs