Payten_HACKATHON invitation

Okupi svoju ekipu, osmisli korisnu, dodatnu funkcionalnost/upotrebu POS Android aplikacije i osvoji nagradu!
Kompanija Payten, članica ASEE grupe u periodu 25. do 27. oktobra organizuje svoj prvi Hakatron! Programersko takmičenje će se održati na adresi Milutina Milankovića 19g, dok će takmičari prezentovati svoje radove u Muzeju nauke i tehnike.
Tema ovogodišnjeg Payten Hackathon-a biće razvoj Android aplikacije za Android POS sa inovativnim svojstvima.
Ukoliko imaš preko 18 godina, student si tehničkog fakulteta, jednostavno voliš da se baviš programiranjem ili imaš neku zanimljivu ideju za koju nisi imao priliku da je promovišeš, ovo je prava prilika za tebe!
Tvoj tim Payten Hakatronaca treba da broji najmanje 3, a najviše 5 članova.
Za sva pitanja i nedoumice tokom razvoja projekta, biće ti na raspolaganju naši sjajni Payten mentori i partneri.
Na samom kraju svaki tim će imati mogućnost da prezentuje svoju ideju pred stručnim žirijem.
Nagrade:

Pokidaš sa najkreativnijim rešenjem i pokupiš novčanu nagradu u iznosu od 4.000 EUR!
You were close – drugo mesto nagrada od 2.000 EUR!
Third is a charm – 1.000 EUR!
No losers – svi dobijaju, spremili smo poklone iznenađenja za sve Payten hakathonce!
Kako da postaneš deo ovako kul takmičenja?

Nakon što okupite svoje Hakatronce i smislite naziv svog tima, u par klikova popunite individualnu aplikaciju za učešće, uz naravno ažuran CV (free savet za dobijanje plusa kod HR-a).
Naoštreni ste za rešavanje gomile testova? E pa imamo lepu vest za vas, pripremili smo samo jedan test da otkrijemo kako razmišljate.
Iskoristi priliku da okusiš čari implementacije sopstvenog softverskog rešenja u realnom okruženju, uz podršku iskusnih stručnjaka. Ovo takmičenje ti pruža mogućnost da stekneš nova poznanstva, razviješ kontakte sa određenim kompanijama i potencijalno uložiš osvojenu nagradu u neku buduću inovativnu ideju!

Prijave na linku https://asseco-see.csod.com/ux/ats/careersite/4/home/requisition/1047?c=asseco-see