Stručno predavanje: “Zelena gradnja ‐ Principi, pojmovi, trendovi” – Savez inženjera i tehničara Srbije (06.09.2018)

Serbia-Green-Building-Council_logo375x100px

Savet zelene gradnje  Srbije (SrbGBC) zajedno sa svojim članom Arhitektonskim fakultetom Univerziteta u Beogradu, u saradnji sa Udruženjem arhitekata Srbije (UAS), a pod pokroviteljstvom Saveza inženjera i tehničara Srbije (SITS), Vas poziva na kurs u vidu stručnog predavanja Zelena gradnja ‐ Principi, pojmovi, trendovi.

Predavanje će realizovati Arhitektonski fakultet ‐ Univerzitet u Beogradu, u okviru Erasmus+ projekta KLABS.

Predavači su profesori sa Specijalističkih akademskih studija Energetski efikasna i zelena arhitektura.

Stručno predavanje će se održati u četvrtak, 06. septembra 2018. godine od 13.00 časova u Beogradu u prostoru SITS, Kneza Miloša 7a, Sala na III spratu.

Predavanje je besplatno, svi učesnici će dobiti elektronski sertifikat o odslušanom kursu (sertifikat je dvojezični, SR/EN). Broj mesta je ograničen, te  Vas ljubazno molimo da svoje prisustvo potvrdite putem mejla na info@serbiagbc.rs najkasnije do četvrtka, 30. avgusta 2018. godine, kako bi smo osigurali mesto za Vas.

UAS-novi-logo

EU-flag_Co-funded-Project