zabrinski

Zabriskie d.o.o. je jedna od vodećih srpskih firmi u oblasti arhitekture. Bave se arhitektonskim projektovanjem i konsaltingom.
Ukoliko si mlađi od 30 godina, imaš stečeno visoko obrazovanje i ukoliko si bez radnog iskustva program “Moja prva plata” je idelana šansa za tebe.

Tokom devet meseci rada sa mentorom, steći ćeš prva radna iskustva, primeniti stečena znanja, razviti nove veštine i unaprediti radne navike. Po završenom programu dobijaš prvi ugovor o radu. Prijavljivanje kandidata počinje 3. oktobra, a saradnja počinje u decembru 2022. Detaljnije uslove programa možeš pogledati u Javnom pozivu Nacionalne službe za zapošljavanje preko portala mojaprvaplata.gov.rs.

Traži se:
Arhitektonski Tehnolog koji će se svojim kvalifikacijama, interesovanjima i talentima uklopiti i dati svoj doprinos vrednostima i metodologijama arhitektonske firme Zabriskie.

Uslovi:
• VI ili VII stepen stručne spreme, inženjer arhitekture ili M. Arh;
• Poželjno poznavanje programa Revit;
• Poželjno znanje engleskog jezika;
• Poželjne komunikacijske i oganizacione veštine;
• Poželjne osobine ličnosti: Analitičnost, sistematičnost,odgovornost, preciznost, želja za učenjem i daljim razvojom karijere u pravcu sticanja znanja iz oblasti arhitektonskih tehnologija;
Zaduženja i odgovornosti:
• uz mentorski nadzor pruža podršku na projektima u segmentu arhitektonskih tehnologija (osmišljavanje i razrada arhitektonskih detalja i tehnologija izvođenja);
• učestvuje u razradi idejnih I izvođačkih projekata pod rukovodstvom glavnog arhitekte i
mentora arhitektonskog tehnologa;
• poštovanje kompanijskih standarda i kulture poslovanja;

Svi zainteresovani kandidati mogu se prijaviti za program preko portala mojaprvaplata.gov.rs
Rok za konkurisanje: 31.10.2022.