IH_CA-og-CZE kopie 2

EIT CKIC ClimAccelerator Beyond 2022 poziva startape koji se bave uzrocima ili efektima klimatskih promena i pitanjima životne sredine. Program pruža međunarodnu podršku, mentorstvo, pristup međunarodnoj mreži i šansu za direktan finansijski doprinos.
EIT CKIC ClimAccelerator Beyond 2022  poziva startapove koji razvijaju tehnologije sa pozitivnim uticajem na klimatske promene da budu izabrani za akcelerator i dobiju grantove do 20 hiljada evra, podršku za razvoj poslovanja i pristup međunarodnim mrežama i mogućnostima finansiranja.
Otvorene su prijave za projekte iz jedne od pet zemalja – Hrvatske, Češke, Grčke, Srbije i Slovenije. Program će biti dostupan onlajn i kombinovaće sesije uživo koje održava Impact Hub Belgrade na lokalnom nivou sa onlajn sesijama sa međunarodnim partnerima i zainteresovanim stranama.
Prijavite se ovde do 31. marta 2022. godine.