Pozivnica_BGD_nova.cdr

Petak 9. april 2021. / 10:00 – 16:00 h

Hibridno održavanje: Građevinski fakultet Univerziteta u Beogradu, Svečana sala i/ili onlajn, registracija neophodna putem linka https://www.eurestore.eu/event/restore-ready-conference-belgrade/

U organizaciji COST RESTORE Akcije (European Cooperation in Science and Technology) i Eurac Research Italy, uz lokalnu podršku Univerziteta u Beogradu (Inovacioni centar Mašinskog fakulteta i Arhitektonski fakultet) Beograd će, na lokalnom nivou, biti jedan od gradova domaćina RESTORE (Rethinking Sustainability Towards a Regenerative Economy) konferencije.

Cilj READY konferencije je širenje rezultata COST RESTORE Akcije na makroregionalnom nivou u Evropi, kao i otvaranje diskusije o regenerativnom pristupu održivosti i stvaranju uslova da se „učini više dobrog“ za izgrađeno okruženje. Konferencija će biti održana u tipično hibridnom formatu, sa učešćem RESTORE govornika i lokalnih eksperata i mladih talenata koji će učestvovati lično ili virtuelnim putem.