Reality Weekend_cover

EASA Srbija organizuje trodnevni  internacionalni online skup – Reality Weekend 29, 30. i 31. januara.

Reality Weekend je teorijski uvod u temu EASA skupa koji će se održati ovog leta u Kragujevcu.

Temu Realnosti u arhitekturi (i šire) ćemo istražiti kroz niz online predavanja i prezentacija, radionica i razgovora. Svi zainteresovani da istraže temu i upoznaju EASA zajednicu pozvani su da nam se pridruže poslednjeg vikenda u januaru.

Program je na engleskom jeziku i učešće je besplatno uz mogućnost donacije pri registraciji.

Više detalja o događaju možete pronaći na linku: https://fb.me/e/gDT2DpMCV

EASA – European Architecture Students’ Assembly – je najveća nezavisna mreža studenata arhitekture stvorena da obezbedi platformu za kulturnu i edukativnu razmenu, povezujući studente i mlade profesionalce iz svih evropskih zemalja i sveta.

Glavni događaj je dvonedeljna letnja škola arhitekture koja kroz radionice, predavanja i diskusije istražuje anualnu temu skupa. Ovogodišlji organizator i kurator je tim EASA Srbije sa temom Reality.