2017_ASA-Umetnost-arhitekture_pozivnica

Asocijacija srpskih arhitekata (ASA) u saradnji sa Srpskim ArtCENTROM Novi Sad i Bibliotekom grada Beograda organizuje godišnju izložbu “Umetnost arhitekture”. Izložba će se premijerno održati u Galeriji “Atrijum” Biblioteke grada Beograda i biće svečano otvorena u četvrtak, 07. decembra 2017. godine  u 18h. Izložbu će otvoriti Aleksandra Vujović, predsednik ASA.

Pored Beograda, izložba će biti priređena i u drugim gradovima u Srbiji, u saradnji sa Srpskim ArtCENTROM Novi Sad, najpre u Dvorcu Eđšeg u Novom Sadu 18. decembra 2017. godine, a potom u Srbobranu i Zrenjaninu.

Izložba ima karakter autorskog predstavljanja učesnika. Svaki učesnik može izlagati 1 do 3 panoa.

Žiri u sastavu vanr. prof. dr Dragana Vasiljević Tomić, vanr. prof. Darko Veselinović i Vladimir Kovač će dodeliti Nagradu “Milan Zloković”. Nagrada nema novčanu protivvrednost. Izložba će trajati do 10. decembra 2017. godine.