Javni-pozivi_LTP5

Obaveštavamo Vas da je ORCA raspisala konkurs za petu generaciju šestomesečnog trening i mentoring programa, koji može biti koristan studentima osnovnih i postdiplomskih studija Vašeg fakulteta. U okviru ovog programa, polaznici uče kako da formulišu svoju projektnu ideju iz oblasti zaštite prirode i dobrobiti životinja, pronađu donatora, i popune formulare koji su sastavni deo projektne aplikacije za identifikovanog donatora.

Rok za podnošenje prijave je 25. april 2023. godine u 16 časova.

Kroz predavanja uživo, interaktivni rad u malim grupama, uz asistenciju stručnih i iskusnih predavača i individualni rad između trening modula na koji dobijaju pisanu povratnu informaciju, polaznici programa, usvajaju znanja i veštine kroz sledeće tematske oblasti:

–  projektni menadžment i obezbeđivanje finansijskih sredstava za neprofitne projekte;
–  veštine komunikacije sa različitim ciljnim grupama i javni nastup;
–  liderske veštine i definisanje jasnih ciljeva;
–  veštine javnog zastupanja i realizacije javne kampanje
–  proces izrade i usvajanja propisa, uloge i nadležnosti institucija i organizacija.

Pored obuke, polaznici dobijaju individulanu podršku mentora u procesu kreiranja projektnogpredloga na odabranu temu. Nakon uspešno završenog programa, polaznici dobijaju sertifikat.

Link za prijavu na ovaj program: https://orca.rs/orca-akademija-5/