CHAINMAIL

Povodom održanog javnog anketnog studentskog konkursa pod nazivom “Kultura budućnosti” od strane Austrijskog kulturnog foruma i Univerziteta u Beogradu, Arhitektonskog fakulteta, održaće se svečana dodela nagrada i plaketa nagrađenim radovima, u sali 200 Arhitektonskog fakulteta, 22. maja 2024. godine sa početkom u 15 časova.

Žiri u sastavu profesor mr Branko Pavić, profesor arh Dejan Miljković, profesorka dr Ana Nikezić, arh Aleksandra Šević i Karin Traunmiller, dodelio je prvu nagradu autorskom timu koji čine studenti Arhitektonskog fakulteta, Sofija Spaić, Vesna Janković i Jovana Stakić, za konkursni rad pod nazivom “Chainmail”. Pohvaljeni su radovi autorskog tima Jovane Petljanski i Isidore Popović pod nazivom “Edelweiss” i autorskog tima Jane Grebenarović i Kristine Medić, pod nazivom “Ljudski otisak”.

Ceremoniji će prisustvovati nagrađeni studenti, predstavnici Arhitektonskog fakulteta, kao i predstavnici Austrijskog kulturnog foruma i članovi žirija.