Свечана додела награда и плакета конкурса “Култура будућности”

CHAINMAIL

Поводом одржаног јавног анкетног студентског конкурса под називом “Култура будућности” од стране Аустријског културног форума и Универзитета у Београду, Архитектонског факултета, одржаће се свечана додела награда и плакета награђеним радовима, у сали 200 Архитектонског факултета, 22. маја 2024. године са почетком у 15 часова.

Жири у саставу професор мр Бранко Павић, професор арх Дејан Миљковић, професорка др Ана Никезић, арх Александра Шевић и Карин Траунмиллер, доделио је прву награду ауторском тиму који чине студенти Архитектонског факултета, Софија Спаић, Весна Јанковић и Јована Стакић, за конкурсни рад под називом “Chainmail”. Похваљени су радови ауторског тима Јоване Петљански и Исидоре Поповић под називом “Edelweiss” и ауторског тима Јане Гребенаровић и Кристине Медић, под називом “Људски отисак”.

Церемонији ће присуствовати награђени студенти, представници Архитектонског факултета, као и представници Аустријског културног форума и чланови жирија.