JAVNI REGIONALNI KONKURS za učešće na Studentskom bijenalu scenskog dizajna – STUBi 2

thumbnail_STUBI-vizual

Pozivaju se studenti ili grupe studenata iz Srbije i regiona da konkurišu radovima nastalim u periodu 2022–2024 i to kao predmetni projekti, završni radovi ili idejna rešenja u okviru nastave, kao i idejna rešenja, radovi i realizovani projekti nastali van okvira studija iz istog perioda. Kategorije radova za prijavu na Studentski bijenale scenskog dizajnu su: scenski dizajn u pozorištu, scenski dizajn van pozorišta, umetničke prakse scenskog dizajna i scenska arhitektura.

Rok za prijavu na konkurs je 06. maj 2024. u 20 časova.

Izložba će biti realizovana u septembru 2024. u Novom Sadu. Tokom trajanja izložbe biće organizovani različiti edukativni programi, predstavljanje studijskih programa iz regiona, razgovori sa studentima-autorima odabranih radova, stručna vođenja, kao i raznovrstan zabavni program.

Više informacija o konkursu videti na linku  https://scen.uns.ac.rs/projects/stubi-2/

IG: bijenale_scenskog_dizajna
FB: bijenalescenskogdizajna