Slika za sajt

Sajam poslova i praksi za studente i diplomce tehničko-tehnoloških i prirodno-matematičkih fakulteta „JobFair ─ Kreiraj svoju budućnost!” održaće se ove godine šesnaesti put, 2. i 3. novembra. Sajam će se ove godine održati online.

Studenti će imati priliku da se na jednom mestu uroznaju sa vodećim kompanijama u našoj zemlji, saznaju više o aktuelnim poslovima i praksama, kao i koja su znanja i veštine potrebni za lakše zaposlenje.

Pored karijernog napretka studentima nudimo jedinstvenu priliku za lični i profesionalni razvoj kroz učestvovanje u brojnim propratnim sadržajima, kao što su:

• „LevelUp — Podigni nivo svojih veština”, seminar profesionalnih veština, odrežan 24. i 25. oktobra
  • TechTalk, predavanja o aktuelnim stručnim temama, 2. novembra
  • Simulacija razgovora za posao, 3. novembra
  • Panel diskusija — Pođi pravim putem”, održana oktobra; snimak Panela možete prnaći na YouTube kanalu @jobfairrs

Sve aktivnosti su besplatne i održaće se online na www.jobfair.rs.

Na našem sajtu možeš ostaviti svoj CV i mi ćemo ga proslediti svim kompanijama učesnicama, koje ga mogu uzeti u razmatranje za sve otvorene pozicije narednih godinu dana.

Za više inoformacija možete posetiti sajt www.jobfair.rs i društvene mreže Instagram (@jobfairrs), Facebook (@jobfairrs) i LinkedIn (JobFair ─ Kreiraj svoju budućnost!).

Kreiraj svoju budućnost sa nama

JobFair20