• Kurs M5A.1. – Studio: Termin prvog vežbanja kod doc. dr Ane Nikezić

By Arhitektonski fakultet on 14/02/2014
    Prvo vežbanje u studiju doc. dr Ane Nikezić biće održano u utorak, u 12 časova u kabinetu 346a.
  • Kurs M5.2. – Seminar: Izbor seminara

By Arhitektonski fakultet on 14/02/2014
    Studenti prve godine Master akademskih studija biraju Seminare u okviru Modula M5 Projekat 1, usmerenje (A, U, AT). Seminari se ne biraju elektronski, već se studenti prijavljuju kod nastavnika na prvim vežbama, nakon čega nastavnici zaključuju spiskove i dostavljaju ih studentskoj službi najkasnije do 3. marta 2014. godine. Studenti sa usmerenja Arhitektura biraju dva seminara od ponuđenih, od kojih jedan mora biti M5.2. – SEMINAR Artikulacija arhitektonskog dela, nastavnik MILAN VUJOVIĆ, vanredni profesor. Studenti sa usmerenja Arhitektonske tehnologije biraju dva seminara od ponuđenih, od kojih jedan mora biti M5.2. – SEMINAR Artikulacija arhitektonskog dela, nastavnik MILAN VUJOVIĆ, Vanredni profesor. Studenti sa usmerenja Urbanizam pohađaju seminare sa svog departmana i imaju mogućnost da slušaju predavanja na seminaru M5.2. – SEMINAR Artikulacija arhitektonskog dela, nastavnik MILAN VUJOVIĆ, Vanredni profesor. Nastava na svim predmetima se održava prema rasporedu za letnji semestar 2013/14.
  • Obaveštenje o finalnoj rang listi za studentske kredite i stipendije

By Arhitektonski fakultet_Urednik on 14/02/2014
    Obaveštavamo studente da je počela isplata kredita i stipendija za studente Arhitektonskog fakulteta. Liste sa odobrenim kreditima se nalaze na tabli ispred studentske službe i na vebsajtu Ministarstva prosvete, nauke i tehnološkog razvoja.
  • Kurs 1.1. – O arhitekturi: Zapisnici o polaganju ispita

By Arhitektonski fakultet on 14/02/2014
    Zapisnici o polaganju ispita biće vraćeni studentima u utorak, 18. februara 2014, u sali 218, u terminu od 17.15-19.00 časova. Potrebno je da studenti lično prezumu zapisnike. Studenti koji 7. februara nisu imali kompletne elaborate, treba da donesu na uvid priloge koji su nedostajali. Kompletan elaborat iz predmeta je uslov za verifikaciju ocene osvojene na ispitu.
  • Kurs 6.2. – Geometrija oblika 2: Termini i način pohađanja nastave

By Arhitektonski fakultet on 14/02/2014
    INICIJALNA OBJAVA A) STUDENTI GENERACIJE 2013, u školskoj 2013/2014. godini pohađaće nastavu iz predmeta Geometrija oblika 2 po kurikulumu važećem za školsku 2013/2014. godinu (obavezno pročitati kurikulum postavljen na veb-stranici predmeta) NASTAVA IZ PREDMETA (predavanja i vežbanja) će se odvijati u velikom amfiteatru Arhitektonskog fakulteta u dva termina i to: sredom, od 15.00-17.00 sati, kada će nastavu pratiti PRVA studentska grupa (studenti sa brojevima indeksa od 001/2013 do 150/2013 i gostujući studenti), i sredom, od 17.00-19.00 sati, kada će nastavu pratiti DRUGA studentska grupa (preostali studenti generacije 2013). STUDENTI GENERACIJE 2013. MORAJU POHAĐATI NASTAVU, ISKLJUČIVO, U DODELJENOM TERMINU. B) STUDENTIMA PONOVCIMA iz predmeta Geometrija oblika 2 poene sa nastave ostvaruju polaganjem testa (organizovanog nakon završetka nastave). PRAKTIKUM ZA SVAKO PREDAVANJE/VEŽBANJE dobija se u amfiteatru u toku predavanja na koji se on odnosi.