• Otvaranje izložbe – U korak sa vremenom: 50 godina predmeta Konstruktivni sistemi i Prostorne strukture

By Arhitektonski fakultet_Urednik on 11/12/2013
    U utorak 10.12.2013. godine, u 19 časova, u Muzeju primenjene umetnosti u Beogradu, otvorena je izložba U korak sa vremenom: 50 godina predmeta Konstruktivni sistemi i Prostorne strukture. Na otvaranju su učestvovali dr Ljiljana Abramović Miletić, sa pozdravnom reči, kao i prof. dr Vladan Đokić, dekan Univerziteta u Beogradu - Arhitektonskog fakulteta, a potom se okupljenima nadahnutim rečima obratio akademik Đorđe Zloković i prof. dr Miodrag Nestorović. Manifestacija će trajati do subote 14.12.2013. godine, u Muzeju primenjene umetnosti u Beogradu, svakog dana u terminu od 10-19 časova.
  • Gostujuće predavanje akademika Branislava Mitrovića

By Arhitektonski fakultet_Urednik on 11/12/2013
    Kurs 1.2. - Arhitektura danas: u sredu 18. decembra 2013. godine, u AMFITEATRU, u 10 časova, predavanje će održati prof. arh. Branislav Mitrović, redovni profesor Univerziteta u Beogradu - Arhitektonskog fakulteta. Tema predavanja: ARHITEKTURA ZIDA - NOVIJI PROJEKTI I GENEZA AUTORSKOG JEZIKA.