Glasajte za našu studentkinju: Jelena Krstić u finalu konkursa za Nagradu Inspireli 2016. (INSPIRELI Awards 2016)

2016_Inspireli_Jelena-Krstic

Kliknite na sliku da pogledate profil Jelene Krstić na društvenoj mreži Inspireli

Glasajte za najviše 3 finalne fotografije svake nedelje do 20. decembra 2016, i pomozite našoj studentkinji Jeleni Krstić na izboru pobednika konkursa za NAGRADU INSPIRELI.

Jelena Krstić je jedan od 50 finalista konkursa – njen projekat, urađen u okviru predmeta Master završni rad – Ekstrapolacija, mentora doc. dr Budimira Sudimca, jedan je od 50 odabranih od preko hiljadu prijavljenih radova iz 99 zemalja sveta. Time je ona dostigla finalnu rundu takmičenja NAGRADE INSPIRELI. 5 finalista je izabrano od strane javnosti (arhitekta mora biti u stanju da promoviše svoj rad klijentima), 35 finalista je izabrano od strane stručnjaka (arhitekata i dizajnera koji se najviše u to razumeju), a 10 finalista je izabrano od strane predsednika žirija (profesora sa Univerziteta Harvard kao garancija kvaliteta).

Pobednici javnog glasanja biće objavljeni na zvaničnoj stranici konkursa 21. decembra 2016. Svi pobednici će biti objavljeni na ovoj stranici 21. decembra.

Povezan tekst:
Konkurs: Nagrade Inspireli (INSPIRELI Awards)

INSPIRELI, društvena mreža za mlade arhitekte, je u maju 2016. godine objavila konkurs za najboljeg mladog arhitektu u svetu za 2016. godinu. Nagrade INSPIRELI su podržane od strane Internacionalne unije arhitekata (UIA), Andreja Kiske (Andrej Kiska), predsednika Slovačke, dr Katerine Valahove (Katerina Valachová), ministra za obrazovanje Češke Republike, Departmana za omladinu i sport, kao i Slovačke asocijacije arhitekata.

Na prestižnu gala ceremoniju dodele Nagrada INSPIRELI biće pozvani finalisti, članovi žirija i zvanični gosti. Pored ostalih nagrada pobednik će dobiti jedinstveni pehar „Krila budućnosti“ (Wings to the Future)  svetski poznatog arhitekte Boreka Šipeka (Borek Šípek). Ceremonija dodele Nagrada Inspireli će se održati u februaru 2017. godine u Pragu, u Češkoj Republici.

2016_Inspirelli_Jelena-Krstic_01

2016_Inspirelli_Jelena-Krstic_02

2016_Inspirelli_Jelena-Krstic_03

Ulogujte se na Inspireli mrežu i na stranici https://www.inspireli.com/en/awards/photogallery glasajte za projekte

Jednostavna registracija:
1. Registrujte se na vebsajtu INSPIRELI kao student, arhitekta ili dizajner
2. Ukoliko ste već registrovani samo se ulogujte
3. Glasajte za max 3 fotografije svake nedelje do 20. decembra 2016.

Nagrade:
I nagrada: titula 1st PLACE INSPIRELI AWARDS 2016 + jedinstveni pehar „Wings to the Future“, dizajn Bořek Šípek + grafički softver za arhitekte ArchiCAD 19 CZ + Apple iPad
II nagrada: titula 2nd PLACE INSPIRELI AWARDS 2016 + grafički softver za arhitekte ArchiCAD 19 CZ + Apple iPad
III nagrada: titula 3rd PLACE INSPIRELI AWARDS 2016 + grafički softver za arhitekte ArchiCAD 19 CZ
Nagrada na osnovu glasova članova: Apple iPad
Nagrada na osnovu glasova javnosti: titula PUBLIC’S WINNER INSPIRELI AWARDS 2016 + Apple iPad

Važni datumi:
Završetak finalnog glasanja: 20. decembar 2016.
Objava rezultata konkursa: 21. decembar 2016.
Dodela nagrada: februar 2017.

Sve informacije o konkursu možete pogledati na zvaničnoj stranici konkursa:
INSPIRELI AWARDS 2016

2016_Inspireli-Awards