Prijemni ispit 2018. za upis u prvu godinu studijskih programa Arhitektonskog fakulteta u Beogradu

Dobrodošli!

Obaveštavaju se zainteresovani za studije arhitekture da će Prijemni ispit 2018 za upis na prvu godinu studijskih programa Osnovnih akademskih i Integrisanih akademskih studija 2018/19 Univerzitetu u Beogradu – Arhitektonskog fakulteta biti održan:

u sredu, 27. juna 2018. godine, u 10 sati, na Arhitektonskom fakultetu.

Sve potrebne informacije vezane za prijemni ispit se nalaze u INFORMATORU 2018, koji sadrži uslove, način i postupak upisa u prvu godinu Osnovnih i Integrisanih akademskih studijskih programa na Arhitektonskom fakultetu Univerziteta u Beogradu za školsku 2018/2019. godinu. Prijavljivanje kandidata obaviće se 20, 21. i 22. juna 2018. godine prema rasporedu iz INFORMATORA.

Prijava kandidata za Prijemni ispit 2018 na Arhitektonskom fakultetu vrši se preko veb formulara i obavezna je! Nakon završenog prijavljivanja, kandidat dobija e-mail sa brojem prijave koji je neophodan prilikom prijema dokumenata. Ukoliko imate pitanja u vezi prijavljivanja preko veb formulara, možete nas kontaktirati putem e-maila na adresu: prijemniaf@arh.bg.ac.rs.

Važna napomena:
Molimo Vas da veb formular popunite isključivo na desktop računaru, a ne na mobilnom ili tablet uređaju zbog mogućih grešaka prilikom unosa na malim ekranima uređaja.

Veb prijavljivanje je završeno!
Veb formular za Prijemni ispit 2018 više ne radi. (ažurirano 22.06.2018 @ 00.00)
Ukoliko se niste prijavili putem veb formulara do sada, morate doći poslednjeg dana prijavljivanja (22.06.2018) u prostorije Komisije za sprovođenje upisa da biste regulisali prijavu.

Veb prijava kandidata na konkurs za upis u školsku 2018/19:

VEB FORMULAR ZA PRIJEMNI ISPIT 2018

Saglasnost o korišćenju ličnih podataka

Izjava o pripadnosti srpskoj nacionalnoj manjini

“Sl. glasnik RS”, br. 37/2018 – odluka o broju studenata za upis u prvu godinu studijskih programa osnovnih strukovnih, akademskih i integrisanih studija koji se finansiraju iz budžeta Republike Srbije za visokoškolske ustanove čiji je osnivač Republika Srbija u školskoj 2018/2019. godini.

Molimo Vas da pratite ovaj deo vebsajta gde se ažuriraju sve informacije vezane za ovogodišnji prijemni ispit.

Svim kandidatima želimo dobrodošlicu i mnogo uspeha!
Komisija za sprovođenje upisa

Hashtag: #PrijemniispitAF2018

Aktuelne vesti za Prijemni ispit 2018.

© [2013 - 2018] Univerzitet u Beogradu - Arhitektonski Fakultet | University of Belgrade - Faculty of Architecture