final-Logo-T4H-1

STADA Global Information ServicesSTADA GIS, u saradnji sa ICT Hub-om, organizuje hakaton TECH4HEALTH koji se održava od 16. do 18. septembra 2022. godine u ICT Hub prostorijama. Organizatori hakatona pozivaju sve tehnološke kompanije, timove i startape koji razvijaju svoje digitalne proizvode i usluge, da se prijave i predlože inovativna rešenja.

TECH4HEALTH hakaton je jedinstvena prilika da sa svojim timom u roku od 48 sati osmislite predlog rešenja koje će odgovoriti na postavljeni izazov kojim se može unaprediti briga o zdravlju svakog pojedinca – Kako da digitalizujemo kućnu apoteku.

Prijave su otvorene do 09. septembra 2022. u ponoć, dok će selekcija biti obavljena do 12. septembra 2022. godine.
Forme za prijavu se nalaze na zvaničnoj stranici hakatona – tech4health.rs, gde se mogu naći i detaljnije informacije.