CirEkon sa partnerima i ove godine organizuje radionice koji će biti najavni događaji predstojeće Balkans Go Circular 2023 konferencije, ovde možete pogledati kako je to izgledalo prošle godine. Sa zadovoljstvom pozivamo studente vašeg fakulteta da učestvuju u našoj sledećoj radionici “Inovacije sa svrhom“. Radionica će biti održana u Nova Iskra Workspace Zemun, Oračka 4 u petak 13. oktobra od 10-17 časova.

Radionica je osmišljena kako bi inspirisala, edukovala i osnažila studente koji žele da nauče kako da napišu projekat koji spaja inovacije, održivost i poslovni uspeh u okviru cirkularne ekonomije. Ovo će biti jedinstvena prilika da od predstavnika Fonda za inovacionu delatnost, stručnjaka iz ove oblasti, ostvarenih inovatora i predstavnika PKS-a, nauče kroz praktične aktivnosti i umrežavanje, na koji način da kreiraju zelenu inovaciju.

Verujemo da će izlaganje eksperata, predstavljanje iskustava i postavljanje nove perspektive dati odgovore studentima na ove ključne teme:
– Kako od inovacije napraviti poslovni uspeh?
– Kako da sistemska inovacija bude osnova uspeha sledećoj generaciji projekata?

Rok za prijavu učešća je do 6. oktobra 2023. godine putem LINKA.