Srebrna medalja Univerziteta umetnosti za 2017. dodeljena van. prof. dr Nenadu Šekularcu

Srebrna-medalja-2017_Nenad-Sekularac_01sq

Rektor Univerziteta umetnosti u Beogradu prof. mr Zoran Erić uručuje Srebrnu medalju dr Nenadu Šekularcu

Univerzitet-umetnosti_symbol

Svečana dodela Srebrne medalje Univerziteta umetnosti za 2017. godinu

Na svečanoj proslavi povodom Dana Univerziteta umetnosti u Beogradu, održanoj 22. decembra 2017. u Rektoratu Univerziteta umetnosti, a u okviru obeležavanja 60 godina od osnivanja ovog Univerziteta, rektor prof. mr Zoran Erić, uručio je godišnja priznanja najistaknutijim profesorima i saradnicima Univerziteta umetnosti, i proglasio studente generacije.

Tom prilikom na predlog Fakulteta likovnih umetnosti, Rektorat Univerziteta umetnosti dodelio je Srebrnu medalju Univerziteta umetnosti našem kolegi dr Nenadu Šekularcu, vanrednom profesoru Arhitektonskog fakulteta Univerziteta u Beogradu, za značajan i kreativan doprinos razvoju Fakulteta likovnih umetnosti u Beogradu. Ovo priznanje je po prvi put ove godine Rektorat Univerziteta umetnosti dodelio profesoru van matičnog Univerziteta.

Srebrna-medalja-2017_dobitnici

Dobitnici nagrada Univerziteta umetnosti za 2017. godinu