Сребрна медаља Универзитета уметности за 2017. додељена ван. проф. др Ненаду Шекуларцу

Srebrna-medalja-2017_Nenad-Sekularac_01sq

Ректор Универзитета уметности у Београду проф. мр Зоран Ерић уручује Сребрну медаљу др Ненаду Шекуларцу

Univerzitet-umetnosti_symbol

Свечана додела Сребрне медаље Универзитета уметности за 2017. годину

На свечаној прослави поводом Дана Универзитета уметности у Београду, одржаној 22. децембра 2017. у Ректорату Универзитета уметности, а у оквиру обележавања 60 година од оснивања овог Универзитета, ректор проф. мр Зоран Ерић, уручио је годишња признања најистакнутијим професорима и сарадницима Универзитета уметности, и прогласио студенте генерације.

Том приликом на предлог Факултета ликовних уметности, Ректорат Универзитета уметности доделио је Сребрну медаљу Универзитета уметности нашем колеги др Ненаду Шекуларцу, ванредном професору Архитектонског факултета Универзитета у Београду, за значајан и креативан допринос развоју Факултета ликовних уметности у Београду. Ово признање је по први пут ове године Ректорат Универзитета уметности доделио професору ван матичног Универзитета.

Srebrna-medalja-2017_dobitnici

Добитници награда Универзитета уметности за 2017. годину