Javna izložba radova studenata Master akademskih studija arhitekture 2015/16 i 2016/17 | moduli: Urbani dizajn, Arhitektura, Arhitektonske tehnologije

45UNBLOCKED

07. – 19. aprila 2017. godine
Galerija Blok, Jurija Gagarina 221 u bloku 45 na Novom Beogradu

Pozivamo Vas da u petak 07. aprila u 19.00 časova prisustvujete otvaranju izložbe 45UNBLOCKED u Galeriji Blok na Novom Beogradu.

Ovaj umetnički projekat nastavnika i studenata Arhitektonskog fakulteta koncipiran je tako da svojom postavkom i pratećim aktivnostima motiviše širu javnost na uključenje u proces promišljanja unapređenja javnih prostora novobeogradskih blokova.

Inspirativna postavka istraživačkih rezultata dobijenih u toku realizacije osam različitih nastavnih programa Master akademskih studija arhitekture realizovanih na poligonu novobeogradskog Bloka 45 i savskog priobalja, predstavlja posvećenost i proaktivan odnos nastavanika i studenata Arhitektonskog fakulteta prema aktuelnim procesima urbanih transformacija Beograda.

Koncept⎢Uredništvo:
Dr Nataša Ćuković Ignjatović, docent | dr Ljiljana Đukanović, docent | dr Jelena Živković, van. profesor | dr Ksenija Lalović, van. profesor | dr Vladimir Milenković, van. profesor | mr Milorad Mladenović, van. profesor.

Ovde možete pogledati veb izložbu studentskih radova koja je deo postavke u galeriji: 45UNBLOCKED

45UNBLOCKED_izlozba_sponzori