Изложба студентских радова: 45UNBLOCKED – Галерија Блок на Новом Београду

Јавна изложба радова студената Мастер академских студија архитектуре 2015/16 и 2016/17 | модули: Урбани дизајн, Архитектура, Архитектонске технологије

45UNBLOCKED

07. – 19. априла 2017. године
Галерија Блок, Јурија Гагарина 221 у блоку 45 на Новом Београду

Позивамо Вас да у петак 07. априла у 19.00 часова присуствујете отварању изложбе 45UNBLOCKED у Галерији Блок на Новом Београду.

Овај уметнички пројекат наставника и студената Архитектонског факултета конципиран је тако да својом поставком и пратећим активностима мотивише ширу јавност на укључење у процес промишљања унапређења јавних простора новобеоградских блокова.

Инспиративна поставка истраживачких резултата добијених у току реализације осам различитих наставних програма Мастер академских студија архитектуре реализованих на полигону новобеоградског Блока 45 и савског приобаља, представља посвећеност и проактиван однос наставаника и студената Архитектонског факултета према актуелним процесима урбаних трансформација Београда.

Концепт⎢Уредништво:
Др Наташа Ћуковић Игњатовић, доцент | др Љиљана Ђукановић, доцент | др Јелена Живковић, ван. професор | др Ксенија Лаловић, ван. професор | др Владимир Миленковић, ван. професор | мр Милорад Младеновић, ван. професор.

Овде можете погледати веб изложбу студентских радова која је део поставке у галерији: 45UNBLOCKED

45UNBLOCKED_izlozba_sponzori