Baner - pocetak skolske

autor fotografije Maja Bulatović

OBAVEŠTENJE ZA BRUCOŠE

NASTAVA POČINJE 28.09.2020. U 9 SATI U ZGRADI ARHITEKTONSKOG FAKULTETA UVODNIM PREDAVANJEM KOJE ĆE ODRŽATI prof. dr Vladan Đokić, dekan Fakulteta.

Raspored nastave i aktivnosti biće objavljen na sajtu Arhitektonskog fakulteta u toku sledeće nedelje.

Studenti treba sa sobom da ponesu Tablet ili Laptop (u koliko ga poseduju), svesku ili blok i pribor za pisanje i crtanje.

OBAVEŠTENJE ZA OSTALE STUDENTE

NASTAVA POČINJE 5.10.2020. GODINE.

Raspored nastave i dinamika aktivnosti biće objavljen na sajtu fakulteta i na ARH portalu u toku sledeće nedelje.

NAPOMENA

Studenti su dužni da u svakom trenutku poštuju mere sprečavanja širenja zaraze Covid-19 i da obavezno koriste zaštitne maske u zatvorenom prostoru, kao i da održavaju distancu od minimum 1,5 metar od drugih osoba.

Studenti po ulasku u zgradu fakulteta treba da se upute ka predviđenim salama, bez grupisanja i uz minimalno zadržavanje u hodnicima.

Prodekan za nastavu i nauku

dr Ana Nikezić, vanredni profesor