Svečana dodela nagrada konkursa za rešenje objekta za zabavu i rekreaciju u selu Trnava

Učesnici konkursa sa članovima žirija i predstavnicima kompanije “Milanović inženjering”

U prostorijama kompanije Milanović inženjering u Kragujevcu, 17. maja 2017. godine održano je proglašenje pobednika i uručenje nagrada studentskog konkursa Trnava 2017. Tema konkursa Trnava 2017. bila je izrada predloga arhitektonskog rešenja eksterijera i enterijera objekta za zabavu i rekreaciju u selu Trnava, Opština Topola. Svečanosti je, osim svih članova žirija, prisustvovalo 28 studenata našeg fakulteta koji su predstavljali 12 autorskih timova. Tim povodom upriličena je i izložba svih pristiglih radova kao i zajednički ručak.

Zbog izuzetnog zadovoljstva prispelim radovima, na ličnu inicijativu i mimo nagradnog fonda, investitor je pohvaljenom timu kao i svim nenagrađenim autorskim timovima uručio zahvalnicu za izuzetan trud i rezultat kao i novčano obeštećenje.

2017_Trnava-Topola_Dodela-nagrada_02

Uručenje prve nagrade autorima Katarini Nikolić i Milošu Temerinskom

Žiri u sastavu prof. dr Vladan Đokić, predstavnik Arhitektonskog fakulteta u Beogradu; prof. arh. Zoran Lazović, predstavnik Arhitektonskog fakulteta u Beogradu; Bratislav Milanović, predstavnik Investitora; Marko Milanović, predstavnik Investitora i Mirko Minić, predstavnik Investitora je dodelio sledeće nagrade i jednu pohvalu:

Prva nagrada u iznosu od 100.000,00 dinara dodeljena je radu pod šifrom 34324, autorskog tima:
Miloš Temerinski + Katarina Nikolić

Druga nagrada u iznosu od 50.000,00 dinara dodeljena je radu pod šifrom 56779, autorskog tima:
Aleksandra Milovanović + Tamara Ilić + Ana Miletić + Marko Dragićević + Predrag Milovanović

Treća nagrada u iznosu od 25.000,00 dinara dodeljena je radu pod šifrom 19246, autorskog tima:
Ljubica Mišković + Olga Srejić + Marko Ilić

Pohvala žirija, bez novčane naknade, dodeljena je radu pod šifrom 81464, autorskog tima:
Jovan Filipović + Luka Jaćimović

Ovde možete pogledati fotografije sa dodele nagrada i posete kompaniji “Milanović inženjering”: