Tim sa Arhitektonskog fakulteta na radnom sastanku DANUrB+ INTERREG projekta u Novom Sadu i Osjeku

Četiri člana Arhitektonskog fakulteta u Beogradu su učestovali u novembra 2021.  godine na u radnom sastanku DANUrB+ INTERREG projekta u Novom Sadu, uključujući i kulturni obilazak Sremskih Karlovaca. U zasedanjima su učestvovali v.prof. Aleksandra Đukić, as. Branislav Antonić, as. Jelena Marić i as. Aleksandar Grujičić kao i pridruženi partneri fakulteta iz Golupca i Sombora. Teme zasedanja su bili akcioni planovi sa podunavske gradove, rad sa stejkholderima na lokalnom nivou, uspostavljanje brenda projekta i nematerijalna kulturna baština duž Dunava. As. Jelena Marić bila i deo projektnog tima tokom kulturnog obilaska Osjeka i okolini.

Učesnici sastanka DANUrB+ projekta u Novom Sadu

2 (1)