#OurHeroIsZero

SrbGBC – Savet zelene gradnje Srbije, kao nacionalna članica World Green Building Council / WorldGBC, obeležava događaj Svetska nedelja zelene gradnje* organizovanjem stručne konferencije ”Ka net zero gradnji”. Cilj je da se istakne potreba za zelenom gradnjom, usmeravajući nas na korake koje treba preduzeti u građevinarstvu kako bi smo poboljšali kvalitet života naše zajednice i sprečili dalje klimatske promene.

Konferencija će se održati u Svečanoj sali (sala 200) Arhitektonskog fakulteta u Beogradu, domaćina i člana Saveta Zelene gradnje Srbije, u sredu, 27. septembra od 10.00 do 14.00 časova.

Konferenciju će, ispred Ministarstva građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture, svečano otvoriti državni sekretar Aleksandra Damnjanović i pomoćnik ministra Jovanka Atanacković.

Na konferenciji će govoriti eminentni stručnjaci koji se zalažu za zelenu gradnju, u prisustvu predstavnika resornih institucija, stručne javnosti, studenata i medija.

Ulaz na konferenciju je slobodan.

Prijavite se što pre na info@serbiagbc.rs, broj mesta je ipak ograničen.

Radujemo se tome što ćemo Vas videti na našem događaju!

Više o konferenciji možete naći zvaničnom vebsajtu konferencije:

*World Green Building Week (Svetska nedelja zelene gradnje) je godišnji tematski događaj koji se održava širom sveta u organizaciji World Green Building Council / WorldGBC (Svetski savet zelene gradnje). Ovogodišnja tema je #OurHeroIsZero (Nula je naš heroj). Naše zgrade treba da budu naši heroji u borbi sa klimatskim promenama.

Program konferencije

sreda, 27.09.2017. od 10 do 14 časova,
Arhitektonski Fakultet Univerziteta u Beogradu, Svečana sala

09:30 REGISTRACIJA