2016_EU-Build_Praksa

Obaveštavamo studente završnih godina Univerziteta u Beogradu sa Arhitektonskog, FON-a, FPN-a, Ekonomskog, Građevinskog, Mašinskog, Filološkog, ETF-a i TMF-a da je ekspertska organizacija EU Build iz Beograda u saradnji sa Centrom za razvoj karijere objavila Konkurs za praksu u trajanju 4 meseca po 4 sata dnevno, na poziciji Asistent na projektima.

EU Build je jedna od vodećih konsultantskih kuća u oblasti investiranja, koja pomaže i investitorima da budu uspešniji u svom polju interesovanja. Sa dugogodišnjim iskustvom na srpskom investicionom tržištu, razvili su sposobnost da primene međunarodne standarde lokalno. Uz pomoć EU Build-a klijenti iz Srbije uspešno upravljaju svojim projektima čak iako nisu imali iskustva sa međunarodnim procedurama i razvijanju kapaciteta.

EU Build ima veoma razvijen program praksi već nekoliko godina i praktikanti su aktivno uključeni u rad na svim projektima. Rok za prijavu je petak, 01. jul 2016. godine.

Praksa studentima pomaže da steknu iskustvo u:
• Organizaciji aktivnosti i obezbeđivanju postizanja očekivanih projektnih rezultata zasnovanih na Projektnom zadatku i usvojenim akcionim planovima;
• Planiranju projektnim timovima;
• Rukovođenju i praćenju razvoja projekata i implementacije akcionih planova;
• Saradnji sa institucijama i mrežama relevantnim za postizanje projektnih ciljeva;
• Organizaciji, učešću i prezentaciji projekata na sastancima i u javnim nastupima;
• Saradnji sa projektnim partnerima;
• Pripremi izveštaja;
• Koordinaciji i upravljanju projektnom administracijom;
• Nadzoru budžeta i kontroli troškova uz primenu MS Project softvera;
• Ostalim obavezama koje se javljaju ili se mogu javiti u toku realizacije projekta;
• Istraživanju i prikupljanju podataka;
• Poslovima tehničke pripreme za javne nabavke;
• Analizi i prikupljanju međunarodnih, domaćih i lokalnih javnih nabavki, i organizovanju i održavanju baze podataka iz oblasti međunarodnih javnih nabavki;
• Sekretarsko-administrativnim poslovima;
• Učestvovanju u pripremi i realizaciji obuka;
• Upravljanju projektima:
FIDIC uslovi ugovora,
Izrade studija izvodljivosti,
Upravljanje investicijama,
MS Project-a
• Administraciji sajtova, rad u Joomla-i;
• Utvrđivanju marketinških ciljeva;
• Sprovođenju marketinških planova i programa;
• Istraživanju, analiziranju i nadgledanju finansijskih, tehnoloških i demografskih faktora koji utiču na tržišne šanse;
• Planiranju i nadgledanju oglašavanja i promocija;
• Pisanju vesti;
• Komunikaciji sa klijentima;
• Organizaciji događaja (konferencija, predavanja, okruglih stolova…);
• Davanju preporuka u vezi sa strategijom formiranja cena.

Uslovi:
• Studenti završne godine Fakulteta organizacionih nauka, Fakulteta političkih nauka, Ekonomskog fakulteta, Građevinskog fakulteta, Arhitektonskog fakulteta, Mašinskog fakulteta, Filološkog fakulteta, Elektrotehničkog fakulteta, Tehničko- Metarulškog fakulteta
• aktivno znanje engleskog jezika
• poznavanje rada na računaru
• dinamičnost, proaktivnost
• timski rad
• želja za usavršavanjem i napredovanjem

Način prijave:

1. Poslati CV i motivaciono pismo na e-mail adresu office@eu-build.com
  2. Popuniti Prijavni formular

Rok za prijavu: 01. jul 2016.
Broj mesta: 6
Trajanje: 4 meseca
Planiran početak: 01. avgust 2016.
Mentorska podrška: da

EU-Build_logo