2016_EU-Build_Praksa

Обавештавамо студенте завршних година Универзитета у Београду са Архитектонског, ФОН-а, ФПН-а, Економског, Грађевинског, Машинског, Филолошког, ЕТФ-а и ТМФ-а да је експертска организација EU Build из Београда у сарадњи са Центром за развој каријере објавила Конкурс за праксу у трајању 4 месеца по 4 сата дневно, на позицији Асистент на пројектима.

EU Build је једна од водећих консултантских кућа у области инвестирања, која помаже и инвеститорима да буду успешнији у свом пољу интересовања. Са дугогодишњим искуством на српском инвестиционом тржишту, развили су способност да примене међународне стандарде локално. Уз помоћ EU Build-а клијенти из Србије успешно управљају својим пројектима чак иако нису имали искуства са међународним процедурама и развијању капацитета.

EU Build има веома развијен програм пракси већ неколико годинa и практиканти су активно укључени у рад на свим пројектима. Рок за пријаву је петак, 01. јул 2016. године.

Пракса студентима помаже да стекну искуство у:
• Организацији активности и обезбеђивању постизања очекиваних пројектних резултата заснованих на Пројектном задатку и усвојеним акционим плановима;
• Планирању пројектним тимовима;
• Руковођењу и праћењу развоја пројеката и имплементације акционих планова;
• Сарадњи са институцијама и мрежама релевантним за постизање пројектних циљева;
• Организацији, учешћу и презентацији пројеката на састанцима и у јавним наступима;
• Сарадњи са пројектним партнерима;
• Припреми извештаја;
• Координацији и управљању пројектном администрацијом;
• Надзору буџета и контроли трошкова уз примену MS Project софтвера;
• Осталим обавезама које се јављају или се могу јавити у току реализације пројекта;
• Истраживању и прикупљању података;
• Пословима техничке припреме за јавне набавке;
• Анализи и прикупљању међународних, домаћих и локалних јавних набавки, и организовању и одржавању базе података из области међународних јавних набавки;
• Секретарско-административним пословима;
• Учествовању у припреми и реализацији обука;
• Управљању пројектима:
FIDIC услови уговора,
Израде студија изводљивости,
Управљање инвестицијама,
MS Project-а
• Администрацији сајтова, рад у Joomla-и;
• Утврђивању маркетиншких циљева;
• Спровођењу маркетиншких планова и програма;
• Истраживању, анализирању и надгледању финансијских, технолошких и демографских фактора који утичу на тржишне шансе;
• Планирању и надгледању оглашавања и промоција;
• Писању вести;
• Комуникацији са клијентима;
• Организацији догађаја (конференција, предавања, округлих столова…);
• Давању препорука у вези са стратегијом формирања цена.

Услови:
• Студенти завршне године Факултета организационих наука, Факултета политичких наука, Економског факултета, Грађевинског факултета, Архитектонског факултета, Машинског факултета, Филолошког факултета, Електротехничког факултета, Техничко- Метарулшког факултета
• активно знање енглеског језика
• познавање рада на рачунару
• динамичност, проактивност
• тимски рад
• жеља за усавршавањем и напредовањем

Начин пријаве:

1. Послати CV и мотивационо писмо на e-mail адресу office@eu-build.com
  2. Попунити Пријавни формулар

Рок за пријаву: 01. јул 2016.
Број места: 6
Трајање: 4 месеца
Планиран почетак: 01. август 2016.
Менторска подршка: да

EU-Build_logo