Kursevi M8.3. i MASU M3.7. – Arhitekti i građanske inicijative za održivi razvoj: trening prezentacionih veština

Trening_prezentacionih_vestina_201415_opt
Dubravka Velat, dr Danijela Milovanović Rodić i master studenti u biblioteci Kuće ljudskih prava i demokratije
gradjanske_inicijative

Održana radionica – trening prezentacionih veština studentima i studentkinjama Arhitektonskog fakulteta

Dubravka Velat, osnivač Građanske inicijative (udruženja građana za demokratiju i građansko obrazovanje), konsultantkinja i dugogodišnja trenerica, održala je 21. januara 2015. godine studentima V godine Arhitektonskog fakulteta u Beogradu radionicu na temu prezentacionih veština, u biblioteci Kuće ljudskih prava i demokratije.

Radionicu je pohađalo 9 studenata koji slušaju predmete Kurs M8.3. – Izborni predmet 3 i Kurs MASU M3.7. – Izborni predmet 3: Arhitekti i građanske inicijative za održivi razvoj koje vodi nastavnik dr Danijela Milovanović Rodić, docent, a koji su ove godine svoje projekte vezali za temu “Studenti arhitekture za nastradale u poplavama“. Studenti su imali priliku da nauče više o tehnikama prezentacije, kao i da ono što su naučili i sami prezentuju pred grupom.