Курсеви М8.3. и МАСУ М3.7. – Архитекти и грађанске иницијативе за одрживи развој: тренинг презентационих вештина

Trening_prezentacionih_vestina_201415_opt
Дубравка Велат, др Данијела Миловановић Родић и мастер студенти у библиотеци Куће људских права и демократије
gradjanske_inicijative

Одржана радионица – тренинг презентационих вештина студентима и студенткињама Архитектонског факултета

Дубравка Велат, оснивач Грађанске иницијативе (удружења грађана за демократију и грађанско образовање), консултанткиња и дугогодишња тренерица, одржала је 21. јануара 2015. године студентима V године Архитектонског факултета у Београду радионицу на тему презентационих вештина, у библиотеци Куће људских права и демократије.

Радионицу је похађало 9 студената који слушају предмете Курс М8.3. – Изборни предмет 3 и Курс МАСУ М3.7. – Изборни предмет 3: Архитекти и грађанске иницијативе за одрживи развој које води наставник др Данијела Миловановић Родић, доцент, а који су ове године своје пројекте везали за тему “Студенти архитектуре за настрадале у поплавама“. Студенти су имали прилику да науче више о техникама презентације, као и да оно што су научили и сами презентују пред групом.