PRIJEMNI I UPIS 2024: Konkurs za upis studenata na osnovne i integrisane akademske studije Univerziteta u Beogradu za školsku 2024/2025. godinu

AF - prijemni ispit - baner - OASA I IASA

Univerzitet u Beogradu raspisao je objedinjeni Konkurs za upis studenata na osnovne i integrisane akademske studije Univerziteta u Beogradu za školsku 2024/2025. godinu, kao i uslove konkursa za pojedinačne fakultete.

Objavljeni Konkurs za Arhitektonski fakultet pruža opšte informacije o uslovima upisa.

Sve dodatne informacije kojim se preciznije definišu uslovi, način i postupak upisa u prvu godinu osnovnih i integrisanih akademskih studijskih programa na Arhitektonskom fakultetu za školsku 2024/2025. godinu će biti blagovremeno objavljene u okviru Informatora 2024.