Svečana dodela diploma | Foto: Marija Nišić

Dodela diploma

Prilikom Dana škole 19. oktobra 2013. godine upriličena je svečana dodela diploma Osnovnih akademskih i Master akademskih studija svršenim studentima Univerziteta u Beogradu – Arhitektonskog fakulteta.
Diplomirane arhitekte pozdravio je Dekan Arhitektonskog fakulteta, prof. dr Vladan Đokić, koji im je i uručio diplome. Pozdravni govor i motivaciju za dalje profesionalno angažovanje mladih arhitekata uputila je prof. dr Nada Kovačević, Prorektor za nastavu Univerziteta u Beogradu.

Prilikom dodele diploma uručene su i nagrade Fondacije Arh. Ivanka Terzin.
Fondacija Arh. Ivanka Terzin osnovana je 1984. godine sa ciljem stipendiranja jednog studenta Master akademskih studija i nagrađivanja jednog studenta treće godine Osnovnih akademskih studija Arhitektonskog fakulteta u Beogradu.
Ovom prilikom su nagrađeni najbolji studenti treće godine Osnovnih akademskih studija za protekle godine. Nagrade je dodelila arh. Milenija Marušić, predsednica Upravnog odbora Fondacije, najboljim studentima Osnovnih akademskih studija, Dragani Ćiprijanović i Jovani Bugarski.

prof. dr Vladan Đokić i doc. Budimir Sudimac | Foto: Marija Nišić
prof. dr Nada Kovačević, prof. Vladimir Tvrtković i arh. Milenija Marušić | Foto: Marija Nišić
prof. dr Nada Kovačević | Foto: Marija Nišić
arh. Milenija Marušić | Foto: Marija Nišić