Свечана додела диплома Основних академских и Мастер академских студија

Свечана додела диплома | Фото: Марија Нишић

Додела диплома

Приликом Дана школе 19. октобра 2013. године уприличена је свечана додела диплома Основних академских и Мастер академских студија свршеним студентима Универзитета у Београду – Архитектонског факултета.
Дипломиране архитекте поздравио је Декан Архитектонског факултета, проф. др Владан Ђокић, који им је и уручио дипломе. Поздравни говор и мотивацију за даље професионално ангажовање младих архитеката упутила је проф. др Нада Ковачевић, Проректор за наставу Универзитета у Београду.

Приликом доделе диплома уручене су и награде Фондације Арх. Иванкa Терзин.
Фондација Арх. Иванкa Терзин основана је 1984. године са циљем стипендирања једног студента Мастер академских студија и награђивања једног студента треће године Основних академских студија Архитектонског факултета у Београду.
Овом приликом су награђени најбољи студенти треће године Основних академских студија за протекле године. Награде је доделила арх. Миленија Марушић, председница Управног одбора Фондације, најбољим студентима Основних академских студија, Драгани Ћипријановић и Јовани Бугарски.

проф. др Владан Ђокић и доц. Будимир Судимац | Фото: Марија Нишић
проф. др Нада Ковачевић, проф. Владимир Твртковић и арх. Миленија Марушић | Фото: Марија Нишић
проф. др Нада Ковачевић | Фото: Марија Нишић
арх. Миленија Марушић | Фото: Марија Нишић