Prijemni_AF_2018_thumb

Isticanje liste prijavljenih kandidata

Isticanje liste prijavljenih kandidata, sa ličnim podacima i podacima iz srednje škole, na oglasnoj tabli i sajtu Fakulteta:

petak, 22. jun 2018. godine u 20 sati.

Podnošenje primedbi Komisiji za sprovođenje upisa

Podnošenje primedbi Komisiji za sprovođenje upisa na eventualno pogrešno unete lične i podatke o uspehu u srednjoj školi (tehničke greške):

ponedeljak, 25. jun 2018. od 11-12 sati u Računarskom centru arhitektonskog fakulteta.

Prijemni ispit 2018.

Održavanje Prijemnog ispita za upis na prvu godinu studijskih programa Osnovnih akademskih i Integrisanih akademskih studija 2018/19 Univerzitetu u Beogradu – Arhitektonskog fakulteta biće održan:

u sredu, 27. juna 2018. godine, u 10 sati, na Arhitektonskom fakultetu.

Isticanje rasporeda kandidata po salama

Isticanje rasporeda kandidata po salama na oglasnoj tabli Fakulteta:

sreda, 27. jun 2018. godine u 8 sati.

Kandidati su dužni da u sredu, 27. juna 2018. godine dođu na Arhitektonski fakultet najkasnije sat vremena pre početka prijemnog ispita.

Informacije i način polaganja Prijemnog ispita 2018

INFORMACIJE ZA POLAGANJE PRIJEMNOG ISPITA 2018

Za prijemni ispit na Arhitektonski fakultet u Beogradu prijavilo se ukupno 427 kandidata.

Kandidati mogu proveriti svoje podatke u priloženim dokumentima.

Uputstvo za kandidate za ispravljanje eventualno pogrešno unetih podataka kao i uputstvo za polaganje prijemnog ispita kandidati mogu videti u dokumentima INFORMACIJE ZA POLAGANJE PRIJEMNOG ISPITA 2018 i NAČIN POLAGANJA PRIJEMNOG ISPITA 2018.

Srećno svim kandidatima!!!

Komisija za sprovođenje upisa

Hashtag: #PrijemniispitAF2018

© [2013 - 2018] Univerzitet u Beogradu - Arhitektonski Fakultet | University of Belgrade - Faculty of Architecture