Prijemni ispit 2016. za upis u prvu godinu studijskih programa Arhitektonskog fakulteta u Beogradu

Prijemni_2016_ilustracija_thumb_01

Dobrodošli!

Obaveštavaju se zainteresovani za studije arhitekture da će Prijemni ispit 2016 za upis na prvu godinu studijskih programa Osnovnih akademskih i Integrisanih akademskih studija 2016/17 Univerzitetu u Beogradu – Arhitektonskog fakulteta biti održan:

u sredu, 29. juna 2016. godine, u 10 sati, na Arhitektonskom fakultetu.

Sve potrebne informacije vezane za prijemni ispit se nalaze u Informatoru 2016.

Informator 2016 sadrži uslove, način i postupak upisa u prvu godinu Osnovnih i Integrisanih akademskih studijskih programa na Arhitektonskom fakultetu Univerziteta u Beogradu za školsku 2016/2017. godinu.

Prijavljivanje kandidata obaviće se 22, 23. i 24. juna 2016. godine prema rasporedu iz Informatora.

Prijava kandidata za Prijemni ispit 2016 na Arhitektonskom fakultetu vrši se preko veb formulara i obavezna je! Nakon završenog prijavljivanja, kandidat dobija e-mail sa brojem prijave koji je neophodan prilikom prijema dokumenata. Ukoliko imate pitanja u vezi prijavljivanja preko veb formulara, možete nas kontaktirati putem e-maila na adresu: prijemniaf@arh.bg.ac.rs.

Važna napomena:
Molimo Vas da veb formular popunite isključivo na desktop računaru, a ne na mobilnom ili tablet uređaju zbog mogućih grešaka prilikom unosa na malim ekranima uređaja.

Veb prijavljivanje je završeno!
Veb formular za Prijemni ispit 2016 više ne radi.
(ažurirano 24.06.2016)

VEB FORMULAR ZA PRIJEMNI ISPIT 2016

Molimo Vas da pratite ovaj deo vebsajta gde se ažuriraju sve informacije vezane za ovogodišnji prijemni ispit.

Svim kandidatima želimo dobrodošlicu i mnogo uspeha!

Komisija za sprovođenje upisa

Aktuelno

© [2013 - 2018] Univerzitet u Beogradu - Arhitektonski Fakultet | University of Belgrade - Faculty of Architecture