Курс 1.2. – Архитектура данас: Враћање записника и комплетирање елабората

Обавештење

Предмет:

Курс 1.2. – Архитектура данас

Обавештење студентима прве године ОАСА који су полагали испит из предмета Архитектура данас

Враћање записника о полагању испита Архитектура данас у априлском испитном року 2013-14. ће бити у петак, 16.05.2014, 16-18 часова, у кабинету 234.

У истом термину студенти који су положили испит из предмета Архитектура данас, а до сада нису комплетирали елаборат, треба да, у циљу верификације добијене оцене у студентској служби, донесу на увид прилоге који су недостајали. Списак студената налази се на Арх.Порталу.

Студенти који још увек нису преузели записнике о полагању испита у јануарско-фебруарском испитном року, треба да их преузму у истом термину, такође због комплетирања својих елабората. Списак студената налази се на Арх.Порталу.

Из кабинета