Promocija publikacije „Arhitektura za NAS: Nacionalna arhitektonska strategija 2023–2035“ – 7. decembra 2023. godine

Knjiga

Pozivamo vas na promociju publikacije „Arhitektura za NAS: Nacionalna arhitektonska strategija 2023–2035“, koja će se održati u četvrtak, 7. decembra 2023. godine, sa početkom u 18 časova u Muzeju primenjene umetnosti u Beogradu.

Posle uvodnih obraćanja  Biljane Jotić, MA, direktorke Muzeja primenjene umetnosti i mr Božane Lukić, šefa Odseka za arhitektonsku politiku Ministarstva građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture, uslediće razgovor na temu uloge „NAS“ i kontekstima sprovođenja, u kome će učestvovati prof. Milan Đurić, predstavnik Udruženja arhitekata Srbije, prof. dr Ksenija Lalović, Univerzitet u Beogradu – Arhitektonski fakultet, dr Slobodan Jović, kustos Muzeja primenjene umetnosti i arh. Vladimir Đorić, predstavnik Asocijacije srpskih arhitektonskih praksi.

Razgovor će moderirati dr Nebojša Antešević, Ministarstvo građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture.
Nakon promocije uslediće podela publikacija i koktel.